Bizi Arayın
Yukarı Çık

Access - Bars

Access Bars Nedir?

Access Bars kafamızdaki 32 noktaya hafif dokunuşlarla yapılan bilinçaltı temizliği enerji çalışmasıdır. Access Consciousness, Amerika'da Gary Douglas tarafından ortaya çıkan ve Dr. Dain Heer ile birlikte geliştirilerek dünyaya yayılan bir sistemdir.

Access daha fazla bilince erişmeyi kolaylaştırmak için tasarlanmış prosesler ve araçlar setidir. Yargılardan uzak, olumlu veya olumsuz bizi kilitleyen, daha ötesine geçmemize izin vermeyen her türlü durum, duygu, düşünceden bizi sıfır noktasına taşımayı sağlayan çok etkili bir araçtır Bars… Bilince bizi taşır.

Bilinç; yaşamımızda her anda kendimizi veya başka birini yargılamadan var olma yeteneğidir. Her şeyi alma, hiçbir şeyi reddetmeme ve hayatta arzuladığınız her şeyi – şu anda sahip olduğunuzdan daha büyük ve hayal edebileceğinizden daha fazla olan bir şeyi – yaratma yeteneğidir. Olmasının mümkün olmadığına karar verdiğimiz her şey olmak için Access Bars bize kapıları açmayı gösterir.

Bars yaptıkça ve Bars seansı aldıkça, beynimizde depolanan kutupluluğun elektrik yükü ortadan kalkar. Barslarımız çalıştıkça beyin dalgaları yavaşlar. Hamilelerde çok etkili bir araçtır. Kolay, rahat ve sakin doğum sağlar. Özellikle dikkat eksikliği ve hiperaktivite bozukluğu olanlarda hayatı kolaylaştırıcı etkisi vardır.

Access Bars eğitimi alarak uygulayıcı olabilirsiniz. Eğitim yaklaşık sekiz saat sürmektedir. Bu eğitim sırasında iki kere bars uygulaması alıp, iki kere de uygulama yapacaksınız. Uygulama yaparken de sizin bar noktalarınız çalışır ve şifalanırsınız. Access Bars ile seans yaparken sizden bir şey azalmaz, negatif bir etkileşim olmaz, aksine uygulama sırasında sizin bar noktalarınızda çalışır. Access Bars seansları alarak ve /veya uygulayıcısı olmayı seçerek, kendinizi ve etrafınızdaki herkesi bilinçaltının tutsaklığından kurtarabilirsiniz.