Bizi Arayın
Yukarı Çık

EFT - Mutluluk

EFT-MUTLULUK NEDİR?

Otuz yılı aşkın bir süredir çok geniş bir yelpazede başarıyla uygulanan EFT’nin (Duygusal Özgürleşme Teknikleri) bu yeni versiyonuyla enerjinizi yükseltmenin yeni tekniklerini öğrenin. Bu güne kadar EFT ile sadece olumsuz duygu, düşünce ve fiziksel problemleri şifalandırmaya ve temizlemeye odaklandıysanız, Enerji EFT’si ile tüm bakış açınızı değiştirmeniz mümkün.

Canlandırıcı ve ilham verici egzersizleri ile enerjimizi daima yüksek tutmamızı sağlayacak teknikleri olan bu sistem, EFT'ye yeni başlayanlar ve aldıkları eğitimi güncellemek isteyenler içindir.  Enerji EFT'si;  problemleri çözmenin ötesinde yüksek enerji akışının sağladığı yaratıcılık, ilham ve coşkunun kapısını açmaya katkı sağlar. Çözüme odaklanarak, yüksek enerji frekanslarının getirdiği şifa ve yenilenme sürecini deneyimletmeyi hedefler. İ

Belirli konudaki bir stresinizden özgürleşmek; geçmişi şifalandırmak, gelecekteki zorlukların üstesinden gelmek, başarı ve performansı arttırmak, ilişkileri şifalandırmak, grup performansını arttırmak gibi birçok alanda Enerji EFT’sinden yarar sağlanabilir.