Bizi Arayın
Yukarı Çık

SU KANUNU

Mustafa Kaya'nın "Su Kanunu" isimli kitabından alıntılar... -

-Yıllar süren araştırmalar, incelemeler sonucunda gördük ki; yaşlanmanın en belirgin etkisi hücrelerin Su kaybetmesiydi. -

-Su'yun her bir hafıza hücresinde 444.000 bilgi hücresi bulunduğu yaptığımız laboratuvar çalışmalarımızda ortaya çıkan bir gerçektir.

- Nobel ödüllü fizikçi Garnier Maler'e göre de rüya sırasında yaşananlar, enerji bedenimiz aracılığıyla fizik bedenimizdeki Su'ya kaydediliyor.

- En çok neyin sohbetini yapıyorsan hayatının en ağır imtihanları oradan olacak.

- İnsan bedeni ilk olarak yaratıldığında Ruh bu dar ten kafesine girememişti. Bir anda bir musiki sesi duyuldu ve bu ses sayesinde Ruh, kendisine dar gelen bu ten kafesine kolayca girdi ve belli süreliğine hapsoldu. O duyulan musiki sesi "ney" sesine çok benziyordu. İşte bu yüzden "ney" sesi tüm insanları etkiler.

- Su meyvelerde tat olur, bitkilerde renk olur, bizim vücudumuzda kan olur.

- Sen gönlünde ne barındırırsan o büyür de gelir önüne. Herkes gönlünün duasını yaşar.

- Su'yun kelimelere göre tepki verdiğini, moleküllerinin desenlere büründüğünü asla unutma.

'Muhyiddin-i Arabi Hz.'

- Kar tanesinin elektron mikroskobuyla fotoğraflarını çektik. Muhteşem bir tasarımı vardı. Mücevher gibiydi. Bu kar tanesini sıcaklık vererek erittik. Tabii ki doğal olarak Su damlacığına dönüştü. Oluşan Su damlacığını on dakika sonra soğuk havaya maruz bırakarak dondurduk. Kar tanesi oluştu. Elektron mikroskobuyla inceledik ve fotoğrafladık. Şaşırdık çünkü eritmeden önceki aynı mücevher gibi olan tasarımına geri dönmüştü.

- Beyin kafatası içerisinde beyin Su'yunda yüzer. Kader Su'ya yazılır. Beynin okur. Ve sen kaderini yaşarsın!

-Bilir misin kar yağmaya başladığı zaman o anda etrafa acayip bir sessizlik çöker. Bu sessizlik o kadar müthiştir ki, o tüy kadar hafif kar tanelerinin yerde biriken diğer karların üzerine düşerken çıkardığı sesi duyarsın. Bunun sebebi kainatın en muhteşem, en mükemmel kayıt cihazı olan Su'yun en saf hali olan kar tanelerine dönüşüp tane tane yağarken ettaftaki tüm sesleri kaydetmesi kendisine çekmesidir.

- Biz hava soluyoruz derken aslında Su kristallerini soluyoruz daha başka bir anlatımla kar tanelerini soluyoruz.

- Allah ile kul arasında sadece SU vardır.

- Dünyada ilk anda ne kadar Su varsa, hala aynı miktarda duruyor.

- Ayakta Su içmek zorunda kalırsanız; Su'yu yudumladığınız anda sağ ayak başparmağınızı yukarı kaldırınız. Bu durumda babinski refleksi harekete geçer ve mide kapakçığınız siz ayakta olmanıza rağmen açılır.

- Dünyanın hiçbir yerindeki Su, bir diğer bölgedeki Su'yla aynı değildir. Çünkü Su çıktığı toprakların mineral ve madenlerini aldığı kadar, o toprakların titreşimini ve enerjik bilgilerini de alır. O toprakların geçmiş tarihi bile Su'yunun üzerinde yazılıdır. İnsanın doğduğu toprakların karakterini yansıttığı söylenir ve eski insanlar bunu o toprağın Su'yuna bağlamıştır.

- Eskiden keramet ve mucize olarak adlandırılan normal fizik yasalarıyla açıklanamayan olaylar artık Ledün ilminin alt dallarından olan Kuantum Fiziği ile belirli kanunlarla açıklanabilmekte ve tüm insanlığın yararlanabileceği hale gelmesinin önü açılmaktadır.

- Roraima Dağı'nın Su'yu 40.000 kat fazla enerji taşıyordu. Bilim adamlarına göre bu Su, bakir bir zamanın enerjisini yansıtıyordu. Çünkü dağ; dünyanın şimdiki titreşimlerine çok uzak ve balta girmemiş Amazon Ormanları'ndaydı. Üstelik Su'yu yapılandırdığını bildiğimiz kuvars kristallerinin içinden akıp geçiyordu.